piątek, 14 września 2012

KONKURS DLA WAS! Wygraj miesięczny zapas Wysowianki!

Witajcie kochane! Mam dla Was fajny konkurs, szczegóły w dalszej części posta. Zobaczcie jednak najpierw, co ostatnio do mnie przyszło w ramach nawiązania współpracy z Uzdrowiskiem Wysowa S.A. (przy tym pragnę tutaj podziękować pani Barbarze oraz Uzdrowisku Wysowa S.A. za profesjonalne podejście do współpracy!):

Te 30 butelek to miesięczny zapas wysokozmineralizowanej wody mineralnej Wysowianka. Przez najbliższy miesiąc będę miała przyjemność spożywać  tę wodę i dzielić się z Wami moimi odczuciami na jej temat. Jak widać na zdjęciu, nawet mój psiak ucieszył się z przesyłki :)

Kilka słów na temat Wysowianki:


Produkowana od 1959 r. przez Uzdrowisko Wysowa, znana Polakom jeszcze z dzieciństwa „Wysowianka”  to naturalna, wysokozmineralizowana woda mineralna, czerpana z głębokiego na 40 metrów ujęcia W-24 w Beskidzie Niskim.


Wysowa-Zdrój to niewielka miejscowość uzdrowiskowa, położona w zachodniej części Beskidu Niskiego. Oprócz łagodnego, korzystnego dla kuracjuszy mikroklimatu oraz czystego, górskiego powietrza, jej największym bogactwem są podziemne złoża naturalnych, mineralnych wód, czerpanych obecnie aż z 14 różnych ujęć.

Wysowianka jest przeznaczona do codziennego spożycia i uzupełniania diety w niezbędne minerały; ma wyrazisty smak i dobrze gasi pragnienie (szczególnie w upały), a jako woda alkaliczna – reguluje dodatkowo problemy z nadkwasotą. Oprócz wysokiej zawartości rozpuszczonych, cennych dla zdrowia składników (1973 mg/l), spośród innych wód - nawet tych wysokozmineralizowanych - „Wysowiankę” wyróżnia szczególnie wysoka zawartość naturalnego, łatwo przyswajalnego jodu (0,2 mg/l).
O jodzie i jego wpływie na nasz organizm będę pisać szerzej niedługo :)

Więcej na temat Wysowianki: www.wysowianka.pl

A teraz coś specjalnie dla Was:

KONKURS!

Jedna z Was też będzie mogła otrzymać miesięczny zapas Wysowianki. To aż 30 1,5-litrowych butelek! Dzięki takiemu zapasowi można wykształcić sobie nawyk picia odpowiedniej ilości wody, a Wysowianka ma naprawdę dobry smak i właściwości prozdrowotne, więc tym bardziej polecam :)

Zapraszam więc do wzięcia udziału w konkursie, który będzie trwał od dziś, tj. 14. września do 14. października 2012. Zgłoszenia w komentarzu pod tą notką.

ZASADY KONKURSU:                                                                                                                          

Warunek obowiązkowy:
- Odpowiedz na pytanie konkursowe: Który rodzaj Wysowianki wybierasz (gazowana czy lekko gazowana) i dlaczego to akurat ty powinnaś / powinieneś wygrać? (1-30 punktów).

Warunki nieobowiązkowe, lecz mile widziane: 
- Polub Wysowiankę na Facebooku KLIK – LINK DO WYSOWIANKI NA FACEBOOKU (+15 punktów)
- Zostań publicznym obserwatorem mojego bloga (+15 punktów)

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy napisać komentarz pod tą notką. W komentarzu wpisz swoje zgłoszenie w tym schemacie:

1. Odpowiedź na pytanie konkursowe:
2. Lubię Wysowiankę na Facebooku (jeśli tak to podaj imię i pierwszą literę nazwiska albo nick na FB):
3. Obserwuję (jeśli tak to podaj nick):
4. E-mail do kontaktu:

                                                                                                                                                                

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga paryska88.blogspot.com
2. Nagroda: miesięczny zapas wysokozmineralizowanej wody mineralnej Wysowianka 30x1,5l, [do wyboru gazowana/lekko gazowana].
3. Sponsorem nagrody i jej transportu do zwycięzcy jest Uzdrowisko Wysowa S.A.
4. Czas trwania konkursu (termin nadsyłania zgłoszeń): od  14.09.2012 do 14.10.2012. Wszystkie zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę
5. Wyboru zwycięzcy dokonam ja (autorka bloga) na podstawie wyłonienia osoby, która zebrała największą ilość punktów (możliwa ilość punktów do zdobycia: od 1 do 60). Decyzja jest ostateczna i niepodważalna. Po ogłoszeniu wyników skontaktuję się ze zwycięzcą drogą mailową – jeśli po tygodniu nie uzyskam odpowiedzi od zwycięzcy, zostanie wybrany nowy zwycięzca.
6. Termin ogłoszenia wyników konkursu: do dnia 21.10.2012
7. Termin wysłania nagrody do zwycięzcy: w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy jedynie na terenie Polski.
8. W konkursie mogą brać tylko osoby, które spełnią zasady konkursu.

9. Ewentualne reklamacje, zażalenia składać do mnie (organizatora konkursu) na adres: paryska88@wp.pl
10. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania poprawek i zmian w niniejszym regulaminie. 

---
Pod tą notką proszę o pozostawianie komentarzy tylko przez osoby chcące wziąć udział w konkursie. Z góry dziękuję.

36 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: lekko gazowana
  Od dłuższego czasu staram się zmienić moją dietę oraz tryb życia na bardziej zdrowy. Pozbyłam się wielu złych nawyków żywieniowych (i nie tylko) i chciałbym też w końcu zacząć pić codziennie wodę mineralną. Próbowałam już kiedyś pić różne wody mineralne, ale na dłuższą metę żadna nie spełniała moich oczekiwań. Fajnie byłoby móc pić Wysowiankę, bo z tego co widać po opisie posiada dużo cennych składników oraz gasi pragnienie (oj przydałoby się to po męczącym treningu!) co jest dla mnie najważniejsze jeśli chodzi o wodę mineralną (nie licząc smaku oczywiście ;D)
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku: Anka S
  3. Obserwuję: Remedy
  4. E-mail do kontaktu: remedyforignorance@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: ech piję tak olbrzymie ilości wody, że bardzo chętnie chciałabym aby ktoś ją za mnie wytaszczył do mojego mieszkania:) Lubię lekko gazowaną
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku (jeśli tak to podaj imię i pierwszą literę nazwiska albo nick na FB): niestety jestem niefacebookowa
  3. Obserwuję (jeśli tak to podaj nick): Beauty in English
  4. E-mail do kontaktu:beautyinenglish0@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog obserwuję jako Karolina, na facebooku Karolina F.
  k.filipek92@gmail.com

  Dlaczego akurat ja powinnam wygrać? Ciężko odpowiedzieć :) Taki olbrzymi zapas na pewno by mnie zmobilizował do wyrobienia sobie nawyku picia wody (ja, leń nad lenie prawie nie piję w ciągu dnia :P). Dodatkowo zaczęłam swoją wewnętrzną i zewnętrzną przemianę ku lepszemu samopoczuciu i figurze a jak wiemy, woda jest do tego niezbędna. No i Wysowianki nigdy nie miałam okazji pić, ciekawa jestem jej smaku :) Woda wodzie nie równa :D
  Aha i lubię średnio gazowaną.

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Zwykle nie biorę udziału w konkursach ale ta nagroda może mi się bardzo przydać ;]U mnie na pewno się nie zmarnuje ponieważ codziennie wypijam 1,5 l wody butelkowanej dodatkowo teraz kiedy się przeprowadzam i organizuję nowe życie przydało by się odciążenie kieszeni i nowy smak gdyż nigdy nie widziałam nawet w sklepie tej wody.
  2.Lubię Wysowiankę na Facebooku - Sylwia Sz.
  3.Obserwuję ;] - detroit
  4. sylwus0209@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Zainteresowała mnie Wysowianka Zdrój - średniomineralizowana. Dlaczego ja? Ponieważ jak wypijam jedną szklankę wody dziennie to dzieje się cud. Nie wiem dlaczego, ale nie czuję pragnienia, nie mam wykształconego w sobie nawyku picia wody, a mój organizm a przede wszystkim moja skóra niesamowicie tego pragną. Mam więc nadzieję, że taka wygrana sprawi, że zacznę dbać o swoje ciało od wewnątrz.
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku jako ori-leszno.blogspot.com
  3. Obserwuję jako Sonja
  4. sonja-r@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Chciałabym wygrać, ponieważ jako przyszła mama muszę dużo pić:) Wybrałabym wodę lekko gazowaną.
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku - Marta S
  3. Obserwuję jako Marta
  4. E-mail do kontaktu:dispersee@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. chciałam życzyć powodzenia uczestniczkom, w sumie nigdy nie piłam tej wody, ale jakoś nie mam chwilowo pomysłu na kreatywne uzasadnienie, choć czasu jest dużo więc może jeszcze mnie oświeci ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla takiej góralki Halki, woda z dużą ilością jodu jest po prostu konieczna, niezbędna i pożądana.
  A tak na marginesie, już tak dawno nie byłam w Beskidzie Niskim, więc ta woda byłaby taką zdrową materializacją przepięknych wspomnień z dni tam spędzonych.
  Z przyjemnością wybrałabym wodę lekko gazowaną.
  obserwuję jako: margaretka
  mail cembalkowo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za zaproszenie :)

  1. Chciałabym wygrać zapas wody lekko gazowanej, ponieważ cały tydzień spędziłam z moją teściową i muszę oczyścić organizm z jej toksycznego wpływu :) Tak po za tym, to często zapominam o regularnym piciu wody, więc taki zapasik przypominałby mi o codziennym jej spożywaniu. Ostatnio sprzedałam samochód, więc do wózkowego koszyka mieści mi się góra 4 butelki.
  2. Fb - Paula R.
  3. Obserwuję Cie jako Paula Rzysko
  4. komorowskap@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Ooo, zastanowię się nad odpowiedzią, bo nagroda choć nietypowa to naprawdę fajna. Ja ostatnio rzadko ruszam się z domu, bez buteleczki wody, więc Wysowianka byłaby idealna. Świetną współpracę udało Ci się podjąć, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że teraz poziom rzek się obniża i mamy małą suszę. A swoją drogą to faktycznie można sobie wyrobić dobry nawyk codziennego spożywania wody, tak jak piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: Wybieram Wysowiankę gazowaną. Od zawsze staram się dbać o siebie pod każdym względem - jestem wegetarianką, w miarę możliwości uprawiam sport, chcąc wyglądać zdrowo. Chodząc na fitness w trakcie jednego treningu wypijam średnio małą butelkę wody. Wysowianka natomiast przyczyniłaby się do mojego zdrowego trybu życia towarzysząc nie tylko na sali treningowej, ale i na każdym spacerze, czy wyjściu na uczelnię :)

  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku: Paulina J.
  3. Obserwuję: palinka
  4. E-mail do kontaktu: palinka_blog@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. wybieram :lekko gazowana:)
  poniewaz wygrana - wode - odebralabym dopiero kolo grudnia i bylby to super prezent na gwiazdke :))) a nigdy nic nie wygralam....
  2. nie mam facebooka
  3. obserwuje jako: Blaubeere
  4. blaubeere7@googlemail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Wybieram wodę lekko gazowaną :)
  Odpowiedź na pytanie konkursowe:
  Uważam, że wygranie zapasu wody zmobilizowałaby mnie jak nic innego do regularnego picia wody! Niestety często zapominam o tym, by nawadniać się w ciągu całego dnia, nie wspominając o zabieraniu ze sobą butelki wody gdy wychodzę z domu :( Miesięczny zapas Wysowianki z pewnością rozwiązałby ten problem, bo jak wiadomo każdy nawyk kształtuje się przez 21 dni! :)
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku (jeśli tak to podaj imię i pierwszą literę nazwiska albo nick na FB): Monika M.
  3. Obserwuję (jeśli tak to podaj nick): czarna-kocurka
  4. E-mail do kontaktu: moni.kocurka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: Wybieram wodę lekko gazowaną.
  Miesięczny zapas wody mineralnej, byłby dla mnie, a właściwie dla mojego chłopaka, świetnym prezentem! Razem z moim chłopakiem dbamy o zdrowie, odżywiamy się zdrowo i prowadzimy ogólnie zdrowy tryb życia, więc jak wiadomo - woda mineralna jest naszym niezbędnikiem. Łącznie, dziennie wypijamy ok. 4l wody (z czego mój chłopak sam wypija ok. 3!!). Jest to spowodowane tym, że on w przeciwieństwie (niestety) do mnie, chodzi na siłownie, prowadzi dużą aktywność fizyczną, więc woda mineralna musi być przy nim cały czas. Można powiedzieć, że butelka z wodą, przyrosła do niego jak huba do drzewa, z tym, że w tym przypadku woda nie jest pasożytem hehe :). Nie wiem, czy od wody mineralnej można się uzależnić, ale jeżeli tak, to mój chłopak jest tego najlepszym przykładem. Nawet kładąc się spać, musi mieć przy łóżku butelkę z wodą, ewentualnie szklankę z wodą. Inaczej nie zaśnie :)
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku: Agnieszka I.
  3. Obserwuję: agnieszkazg
  4. E-mail do kontaktu: agoooooosia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: lekko gazowana
  od jakiegoś roku zaczęłam wprowadzać wodę mineralną. Do tej pory staram się pić jej co raz to więcej jednak taki zapas na pewno pomógłby mi w postanowieniu picia wody przy codziennym dniu
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku
  3. e mail ewaa_13@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: dziś lekko gazowana, kiedyś niegazowana.
  Lekko gazowana, a dlaczego? Czy nie zastanawiałyście się nigdy dlaczego woda niegazowana (czyli czysta, naturalna i niczym nieskażona) stoi sobie na półce w sklepie miesiącami i nic się z nią nie dzieje? Nadal jest przezroczysta, nie robi się mętna i dobrze smakuje. Bo są w niej konserwanty dzięki którym wygląda i smakuje wciąż tak samo. Pijąc wodę chcemy oczyścić swój organizm, a niestety dodajemy kolejną porcję chemii. Zaś woda lekko gazowana konserwowana jest dwutlenkiem węgla, który po otwarciu butelki szybko się uwalnia. Wystarczy ją otworzyć, troszkę poczekać i mamy naprawdę czystą wodę do picia. Niestety ludzie nie są tego świadomi...
  2. Like dla Wysowianki na FB /Marta Sz.
  3. Odwiedzam regularnie, więc nie wiem, czy to się zalicza do polubienia,bo to tylko mój obserwatorski profil :D
  4. E-mail do kontaktu: martunia_karunia@wp.pl

  pozdrawiam organizatorów konkursu oraz Ciebie kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. 1. Wybieram Wysowiankę lekko gazowana ponieważ lubie czuć delikatne babelki opłukujące moje gardło:)
  Czemu ja powinnam wygrac?? Wode pije tak naprawdę od niedawna czesto piłam raczek soki słodzone, jednak zmieniając nawyki zycwieniowe wprowadziłam ją na stałe do swojego jadłospisu. Jestem z zawoda fizjoterapetą i instruktorem gimnastyki korejcyjnej u dzieciaków w przedszkolu. Często moje gardło wysiada i stan moich migdałków i krtani poprawia wod:) Lubie czuć jak łagodzi moje struny głosowe po 2 godzinnych zajeciach z dzieciakami kiedy spiewamy różne piosenki.
  Ja powinnam wygrac bo jestem pewna że moja woda nigdy nie będzie stala samotnie na pólce prędzej znajdzie się w mojej torbie którą zawsze mam przy sobie.
  2.Lubie wysowianke jako Magda M
  3. Obserwuję jako eM
  4. mail - matlusia1@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. 1.Jestem uzależniona od picia wody dlatego też staram się próbować wód wszelkiego rodzaju. Niestety tej wody nie ma nigdzie w mojej okolicy;( a czytałam wiele miłych słów o niej;) Może to właśnie dzięki temu konkursowi uda mi się i ją wypróbować na własnej skórze;)
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku - Małgorzata N.
  3. Obserwuję jako Butterfly
  4. E-mail do kontaktu: m_nickel@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 24. 1. Bardzo bym chciała posmakować Wysowianki gazowanej, ponieważ lubię czuć mocniejsze orzeźwienie. Od niedawna staram się dbać o zdrowie i nadal szukam swojej ulubionej wody, której nie może zabraknąć w mojej diecie! Niestety w mojej okolicy Wysowianki nie spotkałam, dlatego myślę, że byłaby to dla mnie szansa na poznanie jej smaku i dostarczenia organizmowi potrzebnych minerałów. Dodatkowo jeśli mowa o zawartym w niej jodzie, to bardzo przydałby mi się jego 'łyk' ponieważ mieszkam na drugim końcu Polski od morza i niestety nie mam możliwości jego naturalnego wchłaniania.
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku: Karolina P.
  3. Obserwuję: car00lina
  4. E-mail do kontaktu: karola133@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. 1. Od 7 lat nieprzerwanie dbam o swoją dietę i zdrowie. W moim życiu udało mi się stracić 16 kg, początkowo ważyłam 89 kg w najgorszym okresie aktualnie posiadam wagę 67 kg, natomiast jakiś czas temu udało mi się zejść do 63 kg poprzez systematyczne ćwiczenia i dietę, z moją silną wolą jest czasem ciężko ale wciąż walczę i staram się nie porzucać dobrych nawyków jak ćwiczenia, dieta i duża ilość wody do picia. W związku z tym iż mam ciężką fizyczną pracę, woda jest moim nieodzownym towarzyszem. Codziennie mam ją przy sobie, niestety często się zmienia jej marka, zawsze zatem kupuję niegazowaną ale wciąż postanawiam sobie, że będę wierna jednej marce - niestety nie zawsze da się to zrobić. Staram się regularnie bywać na siłowni, gdzie wypijam bardzo dużo wody... dlatego wybieram wodę LEKKO GAZOWANĄ i uważam, że to ja powinnam wygrać, ponieważ woda jest niezbędna w moim dniu, a dzięki takiemu zapasowi będę mogła być wierna jednemu rodzajowi wody!
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku : Izabela W.
  3. Niestety nie obserwuję :(
  4. izabak18@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 26. 1. Wybrałabym lekko gazowaną. A fajnie byłoby wygrać, gdyż walczę z moim mężem o to aby zaniechał picia coli i pepsi(a potrafi tego ustrojstwa wypijać ok. 2l dziennie!) i żeby zaczął pić wodę! I tak sobie myślę, że jakbym taką wodę piękną i zdrową miała w domu, to mąż byłby załatwiony;) hehe pozdrawiam!
  2.Lubię jako Aleksandra K.
  3.Obserwuję jako DomiO
  4.Mail: starcu2@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 27. 1. Wybrała bym lekko gazowaną. Dlaczego to ja mam otrzymać ? Ponieważ dbam o swoje zdrowie, staram się pić w ciągu dnia dużo wody. A miesięczny zapas bardzo by mi w tym pomógł. Dodatkowo duże ilości wody mineralnej piję, gdy łapie mnie zapalenie pęcherza ... pomaga bardziej niż leki :)
  Lubię jako: Patrycja Miczek
  Obserwuję jako: Patrycja Miczek
  Mail: cosmetics.reccomending@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 28. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: wybieram wodę lekko gazowaną. A dlaczego to akurat ja powinnam wygrać? Gdyż nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju lekarstwa należy popijać niczym innym, a wodą. A o jakie leki konkretnie chodzi? O kwas foliowy, który zażywam ostatnimi czasy, bo chcemy z mężem zajść w ciążę;)
  2. -
  3. Obserwuję jako sylwiaaa02
  4. E-mail do kontaktu: sylwunia01@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. 1 Wybieram lekko gazowaną, chociaż jakbym dostała gazowaną też będzie ok, hmm Kocham Wodę potrafię wypić z 3 litry dziennie, wyrabiam również synkowi dobre nawyki żeby pił wodę a nie gazowane słodkie picia
  2. Lubię jako: Kasia i Adam Zbierscy
  3 Obserwuje jako: Kasia Zbierska
  4. E-mail do kontaktu : kasia605245@wp.pl
  oraz mój blog gdzie mam dodany twój blog do ulubionych
  http://michalek2010.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: Wybieram wodę lekko gazowaną. Bardzo lubię pić wody mineralne, spożywam je niemal codziennie w dużych ilościach, ponieważ są zdrowe, nie zawierają pustych kalorii i świetnie gaszą pragnienie. Lubię próbować nowe dla mnie produkty i z ogromną chęcią przetestowałabym wodę Wysowiankę, której jak dotychczas nie miałam okazji spróbować, ponieważ niestety nigdzie w moich okolicach nie można jej dostać w sklepach.
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku: Kamila K.
  3. Obserwuję jako: Camille
  4. E-mail do kontaktu: camillebeauty123@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 31. 1. Wybieram wodę lekko gazowaną. Gazowanej nie piję, ponieważ po niej odbija się, wzdyma mnie po niej, a tego nie lubię i staram się tego uniknąć. Dlaczego? Ponieważ jestem na diecie. Piję dużo wody (2-2,5 litra dziennie). Ważne jest by pić dziennie odpowiednią ilość wody by się nie odwodnić. Jeśli człowiek za mało pije to myli uczcie pragnienia z uczuciem głodu. Taki miesięczny zapas bardzo by mi się przydał przy diecie. Ba, bym się z synem podzieliła wodą (dlatego lekko gazowana a nie gazowana). Poza tym nie miałam jeszcze przyjemności spróbować tej wody i fajnie by było, gdybym ją otrzymała:)
  2. Lubię na FB: Alicja Anna K.
  3. Obserwuję jako: Alicja Anna (Gyaruru)
  4.e-mail: jusali8808@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. Przyłączam się do zabawy. ;)

  1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: Wybieram gazowaną (ale lekko gazowaną też lubię), a dlaczego miałabym wygrać - hmmm - a dlaczego nie ;)

  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku: Alicja Mw
  3. Obserwuję: Alicja M.
  4. E-mail do kontaktu: alicja.mw.net@gmail.com

  Notka: http://my-candys.blogspot.com/2012/10/paryska-88.html

  Zapraszam również na moje konkursy:
  http://my-shinning.blogspot.com/2012/10/konkurs-mikoajek.html
  http://my-candys.blogspot.com/2012/10/konkurs-na-mikoajki.html

  Pozdrawiam.
  Alicja.

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam Cię cieplutko:-)

  1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: lekko gazowana
  a dlaczego ja? Ponieważ uwielbiam pić wodę, dużo jej potrzebuję z tego powodu, że staram się zajść w ciążę i super byłoby wygrać taki zapas:-). Dodatkowo nie musiałabym jej dźwigać na 3 piętro. Wodę piję od kiedy pamiętam:-) Piję ją w domu, w pracy. Piję z filtra, z butelki, piję gazowaną, lekko gazowaną. Cieszę się, że zrobiłaś taki konkurs!!
  3. Obserwuję jako: Anna Marianna
  4. E-mail do kontaktu: annamariann@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: Wybieram wodę lekko gazowaną.
  Byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby woda trafiła właśnie do mnie ponieważ... Po pierwsze,właściwości odkwaszające jakie posiada Wysowianka to bardzo cenna wartość dla nieuleczalnej mięsożerczyni - takiej jak ja. Drugą, bardziej praktyczną przyczyną jest to, że przytarganie zgrzewki wody ze sklepu i wniesienie jej na 6 piętro nie zachęca do regularnego picia wystarczającej ilości płynów... A przecież warto. :)
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku jako Gosia W.
  3. Obserwuję: milu
  4. E-mail do kontaktu: mwasiaczek@gmail.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 35. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: wybieram lekko gazowaną

  Dobrze jest pić Wysowiankę mineralną
  By mieć skórę piękną, zadbaną, fenomenalną
  A problemy ze skóra mimo 30-tki mnie nie opuszczają
  Więc minerały zawarte w wodzie nadzieję na poprawę dają
  Dobrze jest wodę pić by mieć ciągle uśmiech na twarzy
  Bo mineralna woda nas na cały rok zdrowiem obdarzy
  Bo organizm oczyszcza, młodość pozwala zachować
  I nie daje nam się rozchorować
  Co ważne szczególnie jesienią
  By nie szprycować się tabletkami i "chemią"
  Dodaje witalności, energii, "pałera"
  Bo dobre minerały w sobie zawiera
  Magnez jest królem życia
  Wymaga nieustannego spożycia
  Bo ciągle nam go brakuje
  Co skurczami niestety skutkuje
  A moje łydki cierpią każdego rana
  Więc przydałaby się w końcu zmiana
  Wapń działa na kości i cały organizm
  Pobudza on do życia ten cały mechanizm
  Gdy go zabraknie to kości się łamią a zęby psują
  Mięśnie bolą i depresje atakują
  Mnie spotyka to każdej jesieni
  Więc i to dzięki wodzie się zmieni
  No i cudowny jod - niezbędny by organizm funkcjonował prawidłowo
  To on sprawia, że czujemy się pełni energii, po prostu odlotowo
  Chcąc być cały rok aktywnym fizycznie
  Jesteśmy całą rodziną fanem źródlanej wody licznie
  Ja biegam i ćwiczę więc zdrowej wody bardzo potrzebuję
  Bo inaczej organizm cały sobie zmarnuję
  Zawarte w niej minerały radości memu ciałku będą dostarczały
  Sprawią, że kości i mięśnia w dobrym stanie będą się miały
  Dzięki niej będę zdrowa jak ryba i pełna energii
  Gdybym wygrała z radością pobiegłabym nawet do Belgii.

  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku jako: Joanna B.
  3. Obserwuję jako: Joanna_26
  4. E-mail do kontaktu: kabanos_25@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 36. 1. Odpowiedź na pytanie konkursowe: wybieram lekko gazowaną
  Chciałabym żeby woda trafiła do mnie ponieważ wiosną mocno dbałam o siebie, piłam dużo wody, ćwiczyłam. Latem odpuściłam, teraz wróciłam do ćwiczeń, zdrowej diety to mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa i mówiąc potocznym językiem naderwałam go. Boli jak nie wiem co, nigdzie nie wychodzę, siedzę w domu, ledwo chodzę po domu to tym bardziej gdzie w takim stanie ćwiczyć. Trapi mnie jeszcze fakt, że nie mam co pić, a nie ukrywam, że wyrobiłam sobie dobre nawyki i dziennie piję wodę mineralną lekko gazowaną, no do czasu kiedy nie uszkodziłam kręgosłupa. Teraz nie piję bo nie mam jak sobie wnieść tej wody, a innych nie chcę fatygować i cierpię podwójnie, a nawet potrójnie - kręgosłup, brak wody i ćwiczeń, nie wspominając o wychodzeniu gdziekolwiek :( Także ślicznie proszę :)
  2. Lubię Wysowiankę na Facebooku jako: Kasia D.
  3. Obserwuję jako: ZajacKicak
  4. E-mail do kontaktu: ZajacKicak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Komentarze podlegają moderacji. Wszelkie złośliwe komentarze oraz spam będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...